Diz implantı delikleri delme işlemleri tıbbi alanda ki ürünlerde delik açma işlemlerinden bir tanesidir. Firmamız İzmir Derin Delik bu alanda faaliyet göstermekte olup sektörünün en iyilerinden bir tanesi konumdadır. Bu alanda edindiği bilgi ve deneyim kapsamında müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan İzmir Derin Delik, diz implantı ve çeşitli tıbbi ürünlerin kusursuz ve olması gerektiği gibi delinmesi konusunda son derece başarılıdır. Bu nokta da tıbbi delik delme, hassas delik delme gibi konularda hassas davranarak profesyonel bir şekilde işlemlerini gerçekleştiren firmamız ile iletişime geçerek derin delik delme ve implant delikleri ile ilgili kusursuz hizmet alabilirsiniz. İmplant delikleri ile ilgili detaylı bilgiye geçmeden önce derin delik delme ve medikal malzeme derin delik delme işlemleri ile ilgili kısa bir bilgi vermek gerekir.

Derin Delik Delme Nedir?

Derin delik delme, delik çapından on kat daha derin deliklerin işlenmesi işlemidir. Bu işlemin metalde (alüminyumdan süper alaşımlara kadar) kullanılması mümkündür ve diğerleri arasında kalıp yapımı, petrol ve gaz endüstrisi, havacılık, ağır sanayi gibi çeşitli endüstrilerde geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Bu süreç, çok dar tolerans sınırlarını karşılamak ve yüksek derecede hassasiyet ve doğruluk sağlamak için özel olarak tasarlanmış ek süreçlerle birlikte BTA Delme ve Tabanca Delme kullanımını içerir. Derin delme ile ilgili temel zorluklar, verimli kesme sıvısı kontrolü ve talaş kaldırmadır. Başarısızlık, zaman ve malzeme kaybını içerir. Firmamız Derin Delik; derin delik delme, standart delme, frezeleme, kılavuz çekme ve delik işleme gibi çeşitli işlemlerinde yapılmasını sağlar.

Medikal Malzeme Derin Delik Delme

Medikal malzemeler yapıları gereği son derece hassas olan ürünlerdir. Özellikle diz implantı gibi bireylerin hayatını derinden etkileyecek olan ürünler deliklerin kusursuz bir şekilde delinmesi ürünün doğru sonuç verebilmesi için son derece önemlidir. Diz ve kalça implantı gibi bazı tıbbi parçalardaki delinmiş deliklerin uzunluk-çap oranları 400 mm’nin üzerinde olabilir ve bu da tabanca delme teknolojisine büyük zorluklar getirir. Tıbbi ticarete, titanyum ve paslanmaz çelikten cerrahi sınıf malzemeleri delmek için yüksek hızlı mil ve hassas makineler kullanılmalıdır. Sayaç dönüşü, toplam salgıyı en aza indirmek ve SPC kalite kontrolünü karşılamak için standart bir özellik olan bu makineler ile diz ve kalça implantı gibi önemli tıbbi malzemelerin derin delik delme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu ürünlerin hassas delik delme işlemleri kapsamında gerçekleştirilen medikal malzeme derin delme işlemlerini firmamız en kusursuz şekilde sunmaktadır.

Diz İmplantı Delikleri Delme İşlemi

İmplant delikleri ve derin delik delme için çok kritik bir uygulama alanıdır. Bu implantlar, özel cerrahi sınıf titanyum ve çelik malzemelerle karakterize edilir. Bunlar yüksek mukavemet/ağırlık oranına sahiptir ve korozyona dirençlidir. Genellikle tıbbi implantlar, çok küçük çaplı deliklerin oluşturulacağı derin delik tabanca delme operasyonları gerektirir. Dia kadar küçük delikler. İnce iş parçalarında titanyum malzemeye 1,5 mm delinecektir. Uzunluk/çap oranları 350 – 400’e kadar çıkabilir. Titanyum biyo uyumlu iyi bir materyaldir. Ancak derinlemesine delmek zordur. İzmir Derin Delme’nin profesyonel üretim tesislerinde ki deneyimi bu zorluğu ortadan kaldırıyor. Makinelerimizin tasarımındaki özel düzenlemeler, nispeten etkileyici delme parametreleriyle uzun, hassas deliklerin delinmesine izin verir.

Micro Hole tek veya çok milli tabanca delme makinelerimiz, hidrolik sabit dayanaklı birkaç tıbbi parça tedarikçisi tarafından tıbbi parçalar, kemik vidaları ve cerrahi aletler üretmek için seçilmiştir. İşleme ve üretkenliğimiz olağanüstü ve endüstri pazarının çoğuna hizmet ediyoruz.

Diz İmplantı Delikleri Delme İşlemlerinde Profesyonel Destek

Firmamız İzmir Derin Delik, bu alanda Türkiye çapında faaliyet gösteren en kaliteli ve profesyonel firmalar arasındadır. Diz ve kalça implant deliklerinin yanı sıra pek çok alanda derin delik delme işlemini gerçekleştiren firmamız aracılığı ile siz de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu alanda bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgi almaktır.