Üretim sektörünün en önemli aşamalarından bir tanesi de kalıp imalatı ve hazırlığı olur. Kalıp imalatı sektöründeki büyük bir talep olmasına rağmen yerli imalatın sınırlı ve yetersiz olduğu bilinir. Makine ekipman konusunda son dönemde yaşanan gelişmelere rağmen kalıp imalatında derin delik delmedeki açığı gidermek oldukça önemli bir konu olmayı başarır. Derin Delik, kaliteli işlemler ve başarılı alt yapısı ile kalıp imalatında her türlü talebi karşılamayı hedefleyen bir kuruluş olmayı başarır.

Enjeksiyon Kalıplarında Derin Delik Delme

Enjeksiyon kalıpları ile alakalı en önemli detaylardan bir tanesi verimli ve sürekli çalışmadır. Ancak sürekli çalışıp ısınan kalıpların doğru bir şekilde soğutulması ancak derin deliklerle mümkün olur. Aksi takdirde çok ısınan kalıpların arzu edilen performansı vermeyeceği ve kalitesiz bir iş sürecine neden olacağı ortaya çıkar. Derin Delme olarak, kalıplarınızın daha kaliteli bir şekilde çalışabilmesi adına bütün teknik alt yapımız ve tecrübemiz ile sizlere harika seçenekler sunuyoruz.

Türkiye’de derin delik delme işlemlerinin bohwerk tezgahlar, radyal matkaplar ve ucuna mil kaynatılmış helis matkaplar aracılığı ile gerçekleştirildiği bilinir. Bu çözümler günlük seçenekler olarak başarılı olsa da Derin Delik, size daha kaliteli ve başarılı çözümler sunar. Kalıpların teslim sürelerini kısaltmak ve daha kaliteli performans sunmasını sağlamak adına delik açma noktasında kalitesi ispatlanmış ekipmanlar ile sizlere destek oluyoruz.

Yüksek Standartlarda Derin Delik Delme

Delik delme fonksiyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye odaklanan ekipmanlarımız ile her türlü kalıp imalatında iş ortaklarımızın en büyük destekçisi oluyoruz. Sektörün en kaliteli ekipmanları olmasının yanı sıra farklı ağırlık ve boyutlardaki iş parçalarının kısa sürede delinip teslim edilmesini sağlıyoruz.

Referans noktalarının kayması, deliklerin yanlış açılması ve işçilik maliyetlerinin artması delik delme süreçlerindeki en ciddi problemlerdir. Teknik açıdan kusursuz çalışmalarımız ve kaliteli çözümlerimiz sayesinde yüksek hassasiyet ile referans noktasında en doğru sonuçları ortaya çıkarıyoruz. İşçilik maliyetlerini düşürecek çözümlerimiz ile riskleri olabildiğince minimize ediyoruz. Siz de kusursuz ve hızlı delik delme işlemlerinde harika bir iş ortağından yararlanarak doğru delik delme hizmetlerinden faydalanmalısınız. Peki, kalıplar için derin delik delme hizmeti talep ettiğinizde sizi neler bekliyor olacak?

Hızlı İş Teslimi

Derin delik delme sektörünün en büyük problemlerinden bir tanesi olan uzun iş teslimleri nedeni ile kalıp ile üretim yapan kuruluşların da üretimleri aksamaktadır. Bu durum ciddi iş durmalarına neden olurken ülkemiz üretim sektörünün verimsizleşmesine neden olur. Derin Delik olarak iş süreçlerinizin durmayacağı şekilde teslim sürelerimiz ile sizlerin en başarılı çözüm ortağı oluyoruz. Özellikle hıza değer veriyor ama bunu sağlarken kaliteli iş teslim etmeyi de ihmal etmiyoruz.

Rekabetçi Fiyatlar

Kalıp ile üretim yapan firmaların en büyük maliyetleri kalıpların ortaya çıkarılması aşamasıdır. Zira kalıplar yüksek hassasiyet gerektiren ve herhangi bir kusurda üretimin ciddi şekilde aksamasına neden olan parçalardır. Enjeksiyon sektörü başta olmak üzere hemen her alanda kullanılabilecek olan kalıpların maliyet avantajı ile sunulmasını sağlayarak karlılığınıza katkı sağlıyoruz. Siz de ciddi bir gider kalemi olan kalıp üretiminde doğru seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Hassas Delik Delme Süreçleri

Delik delme süreçlerinizi kolaylaştırmak amacı sunduğumuz hizmetlerde süreçlerin düşük tolerans ve yüksek hassasiyet ile sürdürülmesine büyük önem veriyoruz. Kalıplardaki 1 mm toleransın dahi üretim süreçlerini olumsuz etkileyeceğinin bilinci ile sizlere kalıplarda hassas işlemlerle süren kaliteli işlemler sunuyoruz.

Talebe Uygun Çözümler

Kalıp üretiminde talebe uygun çözümler ortaya çıkarmak adına sizlere en başarılı hizmetleri vaat ediyoruz. Ekipmanlarımızın hassas çalışma prensibi sayesinde talebe uygun seçenekler ortaya çıkarıyoruz. Kaliteyi ön plana çıkaran çözümlerimiz ile kalıp ile çalışan üretim alanlarına delik delme konusunda Derin Delik ayrıcalıklarını hissettiriyoruz.