Derin Delik prosesinin ayrıcalıkları ile uçak ve havacılık sektöründe bir çok işlemin derin delik delme süreçlerinden geçtiğini biliyor muydunuz?

İnsan yaşamını kolaylaştıran cihazların önemli bir kısmı mühendislik harikası ekipmanlar sayesinde üretilir. Çeşitli işlemlerden geçen ve en kaliteli çözümler ile ortaya çıkarılan cihazların neler olduğu kadar hangi teknolojiler ile üretildikleri de oldukça önemlidir. Derin Delik, havacılık sanayisinin vazgeçilmezlerinden olan delik delme süreçlerinde harika çözümler sunar. Kaliteyi ön plana çıkaran ve birbirinden değerli seçeneklerle sizlere destek olan firmamız klasik bir delik delme işleminden çok daha fazlasını vaat eder. Türk imalat sektörünün açıklarını kapatacak çözümler sayesinde hızlı ve çözüm odaklı seçenekler de sizlere sunulur.

Havacılıkta Derin Delik Delme

Metal sanayisinin önemli bir parçası olarak değerlendirilen delik delme işlemleri basit bir işlem değildir. Referans noktaları, tolerans değerleri ve hassasiyet havada salınacak uçağın kusursuz bir şekilde hizmet vermesi adına gereklidir. Bu durumda marka olarak sunduğumuz hizmetlerde kalite ve performansı daha önce görülmemiş seviyelere çekiyoruz. Üstelik makine ve ekipman parkurumuz sayesinde delik delme işlemlerinde taleplerinize uygun çözümler sağlıyoruz.

Ülkemizde derin delik dendiğinde teknolojik zayıflık ve makine konusunda yaşanan eksiklikler nedeni ile bohwerk tezgahlar, radyal matkaplar ve ucuna mil kaynatılmış helis matkaplar kullanılır. Bu ekipmanlar sonuca başarılı bir şekilde ulaşılmasını sağlasa da verimliliği ciddi anlamda düşürür. Üretimde verimliliğin düşmesi zaman kaybı yaşanmasını da beraberinde getirirken derin delik delmede doğru çözümlere başvurulmasını gerekli kılar. Firma olarak Türk havacılığının ihtiyacı olan çözümleri sağlarken uçakların üretimi aşamasında tercih edilen çözümleri sunuyoruz.

Delik Delme Seçenekleri

derin-delik-gun-drill-mekanizması

Derin Delik olarak marka değerimizi önemserken iş ortaklarımızın da başarılı seçeneklerden yararlanabilmeleri adına büyük emek harcıyoruz. Özellikle kaliteyi ön plana çıkaracak seçeneklerden yararlanabilmenizi önemsiyoruz. Bu noktada birbirinden değerli delik delme tezgahlarımız ile havacılık sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü iş parçası ile alakalı sizlere destek oluyoruz. Sizlerle buluşturduğumuz delik delme süreçlerinde aşağıdaki tezgahlardan yararlanabildiğimizi ifade edebiliriz.

  • Sütunlu Matkap Tezgahlar
  • Masaüstü Matkap Tezgahlar
  • Çok Milli Matkap Tezgahlar
  • Radyal Matkap Tezgahlar
  • İşlem Sıralı Matkap Tezgahlar

Uçuş mekaniği ile alakalı çok özel seçenekleri sunduğumuz bu tezgahlar sayesinde en hızlı ve kaliteli çözümlerden yararlanmanıza olanak sağlıyoruz. Birbirinden değerli çözümlerimiz ile siz de ayrıcalıkları elde etmek istiyorsanız Derin Delik kalitesini hissetmeye hemen başlayabilirsiniz.

Hızlı İş Teslimi

Havacılık sektöründe ihtiyaç duyulan bütün iş parçalarını zaman kaybetmeden teslim etme ayrıcalığını yaşamak istemez misiniz? Kaliteli iş süreçleri ve birbirinden değerli çözümler sayesinde sizlere destek olan Derin Delik, derin delik delme işlemlerinde termin sürelerine uygun hizmetler ile ayrıcalıkları zirveye çıkarır. Kısa süreli işlemler ve hızlı çözümler ile Derin Delik ayrıcalıklarını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Rekabetçi Fiyatlar

Türk imalat sektörünün en büyük açığı olan uygun fiyatlı derin delik delme konusunda doğru hizmetler elde etmenizi sağlayacak seçenekleri sizlerle buluşturuyoruz. Maliyetlerin düşmesini sağlayan üstelik en kaliteli makinelerle performansı arttıran çalışmalarımızdan faydalanmak adına iş parçası ile bize ulaşmanız yeterli!

Hassas Delik Delme Süreçleri

Havacılık gibi mekanik açıdan oldukça değerli parçaların hassas bir şekilde ve herhangi bir hataya mahal vermeden delinmesini sağlıyoruz. Yanlış hesaplama, kaydırma ya da işçi hatası gibi süreçleri dışarıda bırakan bakış açımız ile havacılık sektörüne değer katıyoruz. Siz de işlemlerde kusursuz seçeneklerden yararlanmak adına hemen harekete geçebilirsiniz.

Talebe Uygun Çözümler

İş parçanıza uygun çözümlerimiz ile derin delik delme konusunda sizlere en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Üstelik ekipmanlarımızın yüksek hassasiyet ile iş yapması sayesinde kusursuz bir iş parçası üretimi mümkün oluyor!