Protezlerin delinmesi işlemi tıbbi malzeme sektörü için son derece önemli olan işlemlerdir. Firmamız İzmir Derin Delik bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet veren önemli bir firmadır. Siz de İzmir Derin Delik ile protezleri en iyi şekilde delinmesini sağlayabilir ve kusursuz hizmetler alabilirsiniz.

Alanında uzman bir şekilde faaliyetlerini sürdüren firmamız Derin Delik, medikal tıbbi malzeme sektörü, kalıpçılık sektörü, silah sektörü ve çeşitli endüstriyel alanlarda ki ürünlerin derin delik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla hemen her alanda tecrübe ve bilgi sahibi olan firmamız aracılığı ile siz de kusursuz hizmet alabilirsiniz. Şimdi gelin medikal tıbbi malzeme sektöründe derin delik hizmeti ile ilgili detaylı bilgileri hep birlikte inceleyelim.

Derin Delik Delme Nedir?protez-implant-derin-delik-işlemleri

Derin bir delik, en az 10:1 derinlik-çap oranına sahip olarak sınıflandırılır. Derin delik delme birçok endüstri uygulamasında kullanılır, ancak kökeni, derinlik-çap oranının 20:1’i aşabileceği son derece hassas ve düz tabanca varillerini delme ihtiyacına geri döner.

Derin delik delme için özel kesme aletleri gereklidir. Bu kesme aletleri, talaşları boşaltmak için deliğin içine ve dışına artan miktarda soğutucu akmasına izin verir. Çoğu derin delik delme uygulaması için, özel takımlara uyum sağlamak için özel makineler de gereklidir. Özel makineler, iş parçasını kesme aleti ile birlikte döndüren ve son derece hassas ve düz delme sağlayan çift millerden oluşur.

Derin delik delme makinesi, son teknoloji performansı dolayısıyla zahmetsiz çalışma ve esnekliği ön plana çıkararak atölyelerin ve ürün üreticilerinin daha fazla iş parçasını daha yüksek verimlilik delmesine olanak tanır. Sonuç olarak, değiştirilebilir, lehimli ve yekpare karbür tabancalı matkaplar için derecelendirilmiş ve kapsamlı bir delik çapı aralığı sunan müşteriler, yeteneklerini daha önce hiç olmadığı kadar artırabilirler.

Medikal Tıbbi Malzemelerin Delinmesi

Protez derin delik işlemleri son derece hassas işlemlerdir. Bu kapsamda protez hassas delik işlemi olarak da ifade edilen çalışmaların aynı hassaslıkta sürdürülmesi gerekmektedir.

Tıbbi parçaların mutlak hassasiyet ve doğrulukla işlenmesini içerir. CNC (bilgisayarlı sayısal kontrol) makineleri, tıbbi cihazların üretimi için gereken son derece karmaşık parçaları üretir. Delme, tornalama, frezeleme, delme ve tırtıl gibi rutin işlemlerin yanı sıra broşlama, derin delik delme, diş açma ve birden fazla kurulum olmadan kanal açma gibi özel işlemlerin üstesinden gelirler. Mevcut en gelişmiş makinelerde 11 eksen, otomatik çubuk yükleme ve CNC kontrolü bulunur. CNC makineleri sofistike cerrahi aletler, küçük vidalar ve bunların arasında kalan her şeyi üretebilir. En karmaşık cihazlar için tıbbi olarak işlenmiş parçalar, sıkı toleranslar gerektirir. Bu parçaları daha küçük ve daha küçük yapmak için baskı var, bu da üreticilerin minyatürleştirme ve mikro işleme gibi gelişmelerden haberdar olmaları gerektiği anlamına geliyor. Bu nokta da derin delik işlemlerinin de tıpkı diğer işlemler gibi hassaslıkla gerçekleştirilmelidir.

Profesyonel Medikal Derin Delik Hizmeti

Medikal derin delik delme  tipik olarak 10: 1 derinlik / çap oranından daha büyük deliklerin işlenmesi işlemidir. Bu proses tıp alanının dışında otomotiv, kalıp yapımı, petrol ve gaz, havacılık, ağır sanayi gibi çeşitli endüstri türlerinde geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Protez uzun delikleri delme, özellikle çok dar tolerans sınırlarını karşılamak ve yüksek derecede hassasiyet ve doğruluk sağlamak için tasarlanmış ek işlemlerle birlikte uygulanabilmektedir.

Yukarıda bahsedilen çeşitli bilgiler kapsamında İzmir Derin Delik firması ile müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti verdiğimizi rahatlıkla ifade edebiliriz. Sizin de tıbbi alanda ve diğer tüm alanlarda derin delik hizmetlerine ihtiyacınız varsa firmamız yanınızda! Konu ile ilgili detaylı bilgi almak ve firmamızdan hizmet almak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.